necroza aseptica cap femural-tratament oxigenare hiperbara

necroza aseptica cap femural-tratament oxigenare hiperbara

Mesajde raduiosif2 » Mar Mai 22, 2012 8:07 pm

Am inceput sedintele de oxigenare hiperbara si pot spune ca dupa a 2 -a sedinta durerile de la sold m-au lasat...astept sa fac RMN-ul de control de la 14 zile sa vad care este evolutia edemului osos...
Am inceput sedintele de inot, chiar daca este sfarsitul lui martie si apa marii e cam rece, fac cam 1 ora sau 1 ora si jumatate de inot, bras, incet fara miscari bruste sau maximale si ma simt bine...Am mare incredere in tratamentul cu oxigen de la hiperbara a dr.Bogdan Cristian Ion, a vindecat foarte multi oameni, ma rog bunului Dumenezeu sa ma ajute sa ma fac bine si sa pot din nou sa merg fara carje,sa alerg...
Trebuie multa rabdare, credinta si incredere pentru ca la un moment dat intervine rutina, momente in care te enerveaza carjele, cand te mai descumpanesti dar tot timpul trebuie sa te incarci cu optimism si sa lupti...
Am sa mai postez pana la finalul tratamentului si rog pe toti colegii-pacienti sa faca acest lucru pentru ca este foarte important ca aceste lucruri despre tratament sa le cunoasca si alti oameni care sufera de aceasta boala si sa transmitem mesaje de incurajare si speranta---foarte important:DACA NU ERA ACEST FORUM EU NU AFLAM CA EXISTA ACEASTA CLINICA SI ACEASTA METODA DE TRATAMENT si ajungeam la "specialstii" mari de la Bucuresti la cutit-proteza.
DOAMNE AJUTA si multa SANATATE!
Radu Iosif
Radu Iosif, 0723156015
raduiosif2

Re: necroza aseptica cap femural-tratament oxigenare hiperba

Mesajde feliciu paraschiv » Dum Feb 17, 2013 1:32 pm

Buna ziua ! Cum va mai simtiti , cum a mers tratamentul ? Eu sunt un fost pacient cu acelasi diagnostic ca si dumneavoastra . Multumesc domnului dr. Ion si intregului colectiv . Acum sunt OK ( am doi ani de cand m-au tratat ) . Mi-am reluat programul de ski... ( http://www.facebook.com/feliciu.paraschiv) . Cu stima, Feliciu Paraschiv
feliciu paraschiv

Înapoi la FORUM PENTRU PACIENTI