LYME sau BOALA AUTOIMUNA??

Re: LYME sau BOALA AUTOIMUNA??

Mesajde Liliana » Vin Mar 22, 2013 2:33 pm

Astept rezultatele din Germania, prin Synevo, dupa data de 02 aprilie. Cei de la Synevo m-au asigurat ca sunt indeplinite toate conditiile pentru ca probele recoltate sa ajunga in conditii optime. In caz contrar nemtii ar refuza probele trimise. Ati putea sa-mi dati si mie niste indicii...Cum ati procedat pentru a lua legatura direct cu cei din Augsburg? Pe-acolo raspunde cineva la mailuri oare? ...Cum va mai simtiti? Aplicati vreun tratament pana ajungeti acolo?
Liliana

Mesajde silva1974 » Dum Mar 24, 2013 4:58 pm

Raspund la e-mailuri (desi intr-o prima faza vine un auto-reply care spune ca sunt foarte aglomerati si ca s-ar putea sa dureze pana raspund); pe noi ne-a programat peste 4 saptamani de la momentul la care le-am scris (s-ar putea sa fi avut cumva prioritate datorita varstei copilului), pentru ca altfel am inteles ca programarile se fac peste cateva luni, ca ar fi foarte aglomerati; eu acum ma gandeam sa renunt totusi la programare si sa ma duc la o clinica care sa aiba si departament de reumatologie, sa investighez si artrita juvenila si lyme .... sa vedem, sunt in cautari; nu luam un tratament specific pentru lyme pentru moment, este pe antiinflamator si pe un tratament homeopat.

Sanatate multa!!!
silva1974

Mesajde Liliana » Lun Mar 25, 2013 8:26 am

Multumesc Silva. Eu imi astept rezultatele si apoi as vrea sa vin la Clinica hiperbara. Va doresc sa gasiti drumul cel bun!
Liliana

Mesajde silva1974 » Lun Mar 25, 2013 12:32 pm

Multumesc mult, la fel si dumneavoastra si tuturor ceror din aceasta comunitate! Sa auzim vesti bune!
silva1974

Anterior

Înapoi la FORUM PENTRU PACIENTI